Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata se nachází v klidné části centra obce Horní Blatná. Je dosažitelná autem, autobusem i vlakem. Možnost parkování pro 3 auta u objektu.
Vybavení a služby
Chata k pronajmutí poskytuje ubytování pro 11 osob v 5 ložnicích. Chata se pronajímá jako celek. Maximální obsazenost 9 dospělých + 2 děti do výšky 150cm (délkově nastavitelné postýlky do 150cm). V objektu v I.patře se nachází 4 samostatné ložnice + jedna ložnice dětského pokoje. Jedna ložnice velká třílůžková, dvě ložnice malé dvoulůžkové, jedna ložnice velká dvoulůžková spojená s dětským pokojem se dvěma délkově nastavitelnými lůžky. K dispozici je dětská postýlka a dětská židlička. V přízemí se nachází velká společenská místnost s kuchyňský koutem, sporákem, pecí a posezením. Dále místnost s infrasaunou. Sociální zařízení přízemí - WC, sprchový kout, pisoár, umyvadlo. Sociální zařízení I.patro - WC, umývátko. Vytápění objektu je elektrickými přímotopy + společenská místnost v přízemí a sociální zařízení v přízemí podlahové topení. Společenskou místnost je rovněž možno přitápět pomocí pece na tuhá paliva. Stravování je možné v objektu a nebo v několika místních restauracích - Restaurant Faustův dvůr, Penzion Bohemia, Hotel Modrá hvězda, Hotel Ochsendorf, Koliba U medvěda. Vybavení kuchyně - sklokeramická varná deska dvouplotýnková, elektrická horkovzdušná trouba, mikrovlnná trouba, lednice, mrazák, varná konvice, kávovar, nádobí pro 11 osob. Sporák na tuhá paliva. Infrasauna pro 4 osoby. Připojení k WIFI zdarma! V objektu není televize.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
V obci Horní Blatná ani v přilehlých obcích není umístěn výběrní bankomat. S touto informací je nutné předem počítat a vybavit se patřičným finančním obnosem pro placení v hotovosti!!! U objektu je volejbalové hřiště a pingpongový stůl. Historická hornická obec Horní Blatná, Skiareál Potůčky vzdálený 6 km, Skiareál Plešivec vzdálený 7km, Aquacentrum Agricola Jáchymov 17km, Horský statek, biosýry, řeznictví, mlékárna ze dvora - Abertamy 6km, Ski areál Neklid 16km, Ski areál Klínovec 20km. Restaurace Faustův Dvůr Horní Blatná Možnosti koupání: vodní nádrž Lesík, přehrada Tatrovice, koupaliště Horní Blatná, vodní nádrž Přebuz, aquapark Jáchymov, Děpoltovický rybník, Velký rybník Hroznětín, rybník Šindelová - Tajch. Blízká lyžařská střediska: Plešivec, Pernink, Potůčky